Wüstenrot > Wüstenrot povinné ručení> Připojištění Wüstenrot

 

Připojištění k povinnému ručení Wüstenrot pojišťovny

Pojištění skel (včetně zadního a bočních skel) 

Pojištění skla se vztahuje na poškození nebo zničení čelního skla např. z důvodu nehody, vandalismu nebo živelní události (nezahrnuje běžné opotřebení skla). Nabízí se v několika variantách lišících se mezi sebou výší limitu pojistného plnění.

Varianty krytí:

  • do 5.000 Kč při ročním pojistném 500 Kč
  • do 10.000 Kč při ročním pojistném 900 Kč
  • do 20.000 Kč při ročním pojistném 1.500 Kč

Sjednává se se spoluúčastí 10% (min. 500 Kč).

Úrazové pojištění

  • Roční pojistné: 960,- Kč

Úrazové připojištění s pevnou vysokou pojistnou částkou 1 000 000 Kč pro všechny osoby přepravované v motorovém vozidle v době vzniku pojistné události. Úrazové pojištění posádky se někdy mylně nazývá také pojištěním sedadel. Pojištění Wüstenrot je unikátní tím, že výše pojistné částky je pevná a nezávisí od počtu sedadel ve vozidle, ani od počtu osob vyskutujících se ve vozidle v okamžiku nehody. Pojistná částka se nesnižuje ani v případě, že je řidič v autě sám.

Rozšířené asistenční služby

  • Cena 300,- Kč

Poskytují ochranu v případě nehody, odcizení nebo poruchy vozidla. Rozšířené asistenční služby jsou poskytovány jak na území ČR, tak i v zahraničí. Podrobně je rozsah těchto kvalitních asistenčních služeb popsán v doplňkových pojistných podmínkách.

 

Kalkulator

Novinky

Sleva 30% na pojištění majetku

Sjednejte si pojištění svého majetku nyní o 30% levněji. Zjistěte více »

První povinné ručení bez závazků

Wustenrot pojišťovna zavádí inovované povinné ručení - od 4.9.2012 nabízi Wustenrot vyšší bonusy pro řidiče jezdící bez nehod. Navíc přináší jediněčnou nabídku na českém trhu - možnost kdykoliv ukončit pojištění. více »

Sjednejte si nové pojištění WÜSTENROT ProAuto

Sjednejte si nové komplexní pojištění vozidel WÜSTENROT ProAuto, které spojuje povinné ručení a havarijní pojištění více »