Wüstenrot > Povinné ručení - Poradna

 

Povinné ručení

Chcete vybrat to nejvhodnější povinné ručení za příjemnou cenu a získat ještě navíc výhody?

I když povinné ručení všichni máme, přece na konkrétní dotazy o jeho variantách, způsobu uzavření a ukončení smlouvy, rozsahu či omezeních pojistného plnění mnohdy těžko hledáme odpovědi. Pokud chcete rychle zjistit cenu povinného ručení u pojišťovny Wüstenrot, jednoduše přejděte na náš kalkulátor. Pokud ale chcete o povinném ručení zjistit víc, připravili jsme pro Vás odpovědi na nejčastější dotazy související s touto problematikou:

  • Jak vybrat správné pojištění? Jde Vám o nejlepší cenu nebo o rozsáhlé asistenční služby a připojištění? Tak jako tak, nabízíme Vám jednoduchý a rychlý způsob jak nalézt to správné povinné ručení.
  • Sjednání povinného ručení po internetu je snadné. Žádné pobíhání, žádné čekání. Dokonce nemusíte pro vypracování nabídky ani uvádět žádné osobní a kontaktní údaje. Srovnáme Vám nabídky pojišťoven do 30 vteřin a je na Vás, kterou z nich si vyberete. NIc Vám nepodsouváme, do ničeho Vás netlačíme. Vy sami rozhodnete, které pojištění je pro Vás to nejlepší.
  • Jak zrušit povinné ručení? Chcete změnit pojišťovnu, vypovědět či jinak ukončit povinné ručení? Nabizíme Vám přehled možností zániku pojištění a vzory jednotlivých formulářů výpovědí.
  • Co dělat při dopravní nehodě, jak hlásit poškození vozidla pojišťovně, jak postupovat při opravě a další užitečné rady
  • Jak funguje Bonus a Malus? Jaký vliv má bonus a malus na cenu povinného ručení? Jak si nárok na bonus uplatnit? Proč nejsou bonusy u všech pojišťoven stejné?
  • užitečné informace a odkazy pro motoristy - kontakty na dopravní inspektoráty, stanice STK, aktuální dopravní informace, atd.
  •  
  •  
  •  
Kalkulator

Novinky

Sleva 30% na pojištění majetku

Sjednejte si pojištění svého majetku nyní o 30% levněji. Zjistěte více »

První povinné ručení bez závazků

Wustenrot pojišťovna zavádí inovované povinné ručení - od 4.9.2012 nabízi Wustenrot vyšší bonusy pro řidiče jezdící bez nehod. Navíc přináší jediněčnou nabídku na českém trhu - možnost kdykoliv ukončit pojištění. více »

Sjednejte si nové pojištění WÜSTENROT ProAuto

Sjednejte si nové komplexní pojištění vozidel WÜSTENROT ProAuto, které spojuje povinné ručení a havarijní pojištění více »