Wüstenrot > Novinky >První povinné ručení bez závazků

První povinné ručení bez závazků

Wustenrot pojišťovna jako první přivedl ana český trh koncept pojištění podle výkonu motoru vozidla. Teď přichází Wustenrot s další převratnou novinkou.

První povinné ručení bez závazků

Wustenrot pojišťovna jako první pojišťovna na českém trhu upouští od striktního lpění na zákonných důvodech pro ukončení pojistné smlouvy a dává klientovi možnost svobodně se rozmyslet a ukončit smlouvu povinného ručení u Wustenrot, kdykoliv to klient uzná za vhodné. V době, kdy ostatní pojišťovny naopak dále zpřísňují podmínky pro ukončení pojištění a zavádějí dodatečné podmínky, někdy až na hraně zákona - jako například podmínku doložení prodeje vozidla formou  kopie technického průkazu, Wustenrot přichází s unikátní strategií: Pokud klient stratí zájem o povinné ručení od Wustenrotu, Wustenrot pojišťovna mu nebude nijak bránit v odchodu.

Je to první průlom v zaběhané praxi - udržet klienta za každou cenu. Wustenrot správně chápe, že nespokojený klient dlouhodobě přináší jen malý užitek a krátkodobý zisk v podobě udržení klienta do konce dalšího roku je často težce zaplacen negativní reklamou, takovým klientem šířenou. Wustenrot vsadil na svojí konkurenceschopnou cenovou politiku, která zahrnuje i zavedení nejvyšších bonusů pro bezeškodní klienty na trhu. Pokud klient přece jen odejde, je mnohem větší šance, že se časem opět díky zajímavé nabídce vrátí, pokud neodešel "ve zlém".

 

 

 


Kalkulator

Novinky

Sleva 30% na pojištění majetku

Sjednejte si pojištění svého majetku nyní o 30% levněji. Zjistěte více »

První povinné ručení bez závazků

Wustenrot pojišťovna zavádí inovované povinné ručení - od 4.9.2012 nabízi Wustenrot vyšší bonusy pro řidiče jezdící bez nehod. Navíc přináší jediněčnou nabídku na českém trhu - možnost kdykoliv ukončit pojištění. více »

Sjednejte si nové pojištění WÜSTENROT ProAuto

Sjednejte si nové komplexní pojištění vozidel WÜSTENROT ProAuto, které spojuje povinné ručení a havarijní pojištění více »