Wüstenrot > Wüstenrot povinné ručení> Novinky v povinném ručení Wüstenrot

 

Novinky v povinném ručení Wüstenrot pojišťovny

 

Wüstenrot pojišťovna zavádí k 1.1.2011 několik významných změn v produktu pojištění odpovědnosti z provozu vozidla - povinném ručení.

Wüstenrot, který jako první zavedl na českém trhu do té doby neznámou kategorizaci vozidel podle výkonu motoru zavádí jemnější kategorizaci, v rámci které rozlišuje sazby podle kombinace výkonu a objemu motoru. Od teď tedy i u Wüstenrotu nejen výkon motoru, ale i jeho objem bude mít vliv na výslednou cenu povinného ručení.

Zároveň dochází k úpravě věkových kategorií pro stanovení ceny pojištění - u vozidla přestává věk (stáři) hrát roli a u majitele vozidla se snižuje věková hranice "rizikových" mladých ridičů. Nově mají nárok na výhodnější sazby již klienti od věku 26 let, ne až od 30 let, jak tomu bylo doposud.

Navíc Wüstenrot upravuje ve prospěch klientů i výši odpočtu bonusu za zavinění dopravní nehody z 36 na 24 měsíců.

Díky těmto změnám se povinné ručení Wüstenrot cenově zatraktivní pro ještě větší skupinu klientů než doposud, a můžeme očekávat další nárůst záujmu klientů o produkt této významné pojišťovny.


 

 

Kalkulator

Novinky

Sleva 30% na pojištění majetku

Sjednejte si pojištění svého majetku nyní o 30% levněji. Zjistěte více »

První povinné ručení bez závazků

Wustenrot pojišťovna zavádí inovované povinné ručení - od 4.9.2012 nabízi Wustenrot vyšší bonusy pro řidiče jezdící bez nehod. Navíc přináší jediněčnou nabídku na českém trhu - možnost kdykoliv ukončit pojištění. více »

Sjednejte si nové pojištění WÜSTENROT ProAuto

Sjednejte si nové komplexní pojištění vozidel WÜSTENROT ProAuto, které spojuje povinné ručení a havarijní pojištění více »